Hotel Praha 1 Waldstein
 
ADRESA Hotel Waldstein
Valdštejnské náměstí 6
Praha 1 11000
Česká Republika
Hotel-Praha-Waldstein@cz-hotel.eu
AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: 1 °C
Vítr: 23 m/s
Hotel Waldstein ubytování Praha 1 Aktuální počasí jasno
Hotel Praha 1 Waldstein - Služba na recepci je 24 hodinHotel Praha 1 Waldstein - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Praha 1 Waldstein -  Recepce poskytuje směnárenské služby.Hotel Praha 1 Waldstein - K hotelu přísluší parkovištěHotel Praha 1 Waldstein - disponuje restauracíHotel Praha 1 Waldstein -  je k dispozici připojení na internetHotel Praha 1 Waldstein - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Praha 1 Waldstein - přijímá kreditní karty VISAHotel Praha 1 Waldstein - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Praha 1 Waldstein - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Praha 1 Waldstein - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Praha 1 Waldstein - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Praha 1 Waldstein - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Praha 1 Waldstein - na pokojích je telefon
 
Doporučte tyto stránky:

**** Hotel Waldstein / Praha 1

Hotel Waldstein se nachází v nejatraktivnější části Prahy. Je pouze několik kroků vzdálen od Karlova mostu, Staroměstského náměstí. Leží v bezprostřední blízkosti Pražského hradu a všech významných pamětihodností.

Hotel Waldstein Ubytování:
Hotel Waldstein sídlící v historické budově z 14. století nabízí hostům ubytování ve 34 pokojích a apartmánech vybavených historickým nábytkem. Na každém pokoji hotelu Waldstein se nachází koupelna se sprchou nebo vanou a WC, toaletními potřebami. V dalším vybavení je satelitní TV s plochou obrazovkou, přímým telefonem, fénem, sejfem, minibarem, WI-FI připojením a potřebami pro přípravu kávy a čaje zdarma. Některé pokoje mají původní renesanční dřevěné stropy.

Hotel Waldstein Gastronomie:
V hotelu Waldstein hosté mají v ceně snídane formou teplého bufetu. Mohou vybírat z teplých uzenin, bohaté nabídky sýrů a studených uzenin, pečiva, zeleniny, cereálií (musli, corn flakes), kompotů a ovoce, juice, perlivé a neperlivé vody, kávy, čaje, mléka, vajec dle přání (míchaná, volská oka, vařená)

Hotel Waldstein Služby:
Recepce je pro hosty otevřena s 24-hodinovou službou, zajištění polopenze nebo plné penze pro skupiny, zajištění dopravní služby. Prodej okružních jízd a výletů, praní a žehlení prádla. Úschova cenností (trezor). Hosté hotelu Waldstein mohou přivést i své mazlíčky. Možnost si půjčit kola.